Team

Door een nieuw en onverschrokken management team is veyzle per 1 januari 2019 opgericht. Vakmanschap zit in iedere veyzle van onze medewerkers! Met korte lijnen en een open cultuur staat de deur altijd open voor nieuwe ontwikkelingen, vindingrijke innovaties en het delen van ervaringen op het gebied van papier- en plasticrecycling. Ons motto is dan ook niet voor niets "Duurzaam resultaat halen doe je in co-creatie!"

 



Dion Knols
Accountmanager
dion.knols@veyzle.com
M: +31 (0)6 45 42 81 54 
Bezoek mijn Linkedin

 



Jeroen Peters
Allround Medewerker Verkoop Binnendienst
jeroen.peters@veyzle.com
T: +31 (0) 88 73 10 137 
Bezoek mijn Linkedin



 Mireille De Bruijn
 Allround Medewerker Verkoop   Binnendienst
 mireille.de.bruijn@veyzle.com
 T: +31 (0) 88 73 10 137 
 Bezoek mijn Linkedin



Guido Kramer
Directeur
guido.kramer@veyzle.com
T: +31 (0) 88 73 10 137
Bezoek mijn Linkedin

 

 Bob Peters
 Junior Operationeel Manager
 bob.peters@veyzle.com
 T: +31 (0) 88 73 10 137
 Bezoek mijn Linkedin

 

Coen Heymans
Materials Expert
coen.heymans@veyzle.com
T: +31 (0) 88 73 10 137

 


Richard van Dijk
Operations Manager
richard.van.dijk@veyzle.com
T: +31 (0) 88 73 10 137
Bezoek mijn Linkedin